Значение слова "АТОРНЕЙ" найдено в 9 источниках

АТОРНЕЙ

  найдено в  "Финансовом словаре"
Аторней
Аторней - работник брокерской фирмы, непосредственно исполняющий заказы на куплю-продажу ценных бумаг в торговом зале биржи.
По-английски: Attorney
См. также: Биржевые брокеры

Финансовый словарь Финам.


  найдено в  "Сучасному українсько-англійському юридичному словнику ( І. Борисенка, В. В. Саєнка, Н. М. Конончука, Т. І. Конончук)"
ім (прокурор; адвокат; повірений у суді) attorney; attorney at law • помічник аторнея assistant attorney • ~ захисту attorney (counsel) for the defence; defence (defendant's, defending) attorney (counsel, lawyer) • ~ обвинувачення attorney (counsel) for the prosecution; prosecuting attorney (counsel, lawyer) • окружний ~ [в США] county attorney
  найдено в  "Толковом словаре украинского языка"

-я, ч.

В англосаксонських країнах – повірений або представник іншої особи, який веде справи в суді.

••

Аторней-генерал — в Англії, США та деяких інших країнах – одна з вищих службових осіб юстиції.


  найдено в  "Словаре бизнес терминов"
Аторней (англ. Attorney) - работник брокерской фирмы, непосредственно исполняющий заказы на куплю-продажу ценных бумаг в торговом зале биржи.

Словарь бизнес-терминов..2001.

  найдено в  "Великому тлумачному словнику (ВТС) сучасної української мови "
-я, ч. В англосаксонських країнах – повірений або представник іншої особи, який веде справи в суді.
Аторней-генерал — в Англії, США та деяких інших країнах – одна з вищих службових осіб юстиції.
  найдено в  "Словнику іншомовних слів Мельничука"
ато́рней (англ. attorney) в англосаксонських країнах повірений або представник іншої особи, який веде справи у суді. А.-генерал – в Англії, США і деяких інших країнах одна з вищих службових осіб юстиції.
  найдено в  "Словнику іншомовних слів"
(англ.) в англосаксонських країнах повірений або представник іншої особи, який веде справи у суді. А.- генерал - в Англії, США і деяких інших країнах одна з вищих службових осіб юстиції.
  найдено в  "Словнику англіцизмів"
«адвокат в США» - амер. attorney < амер. attorney-at-law «тс», від англ. attorney «повірник» і англ. law «закон». Слово входить в реєстр словника американізмів /Craigie І,32/.
  найдено в  "Eкономічній енциклопедії"
рос. атторней (від англ. attorney) — довірений представник певної правової структури, що надає юридичні послуги довірителю — юридичній або фізичній особі.
T: 10